Особливості протікання струму в гетероструктурах оксид тітану - кремній

Мова статті:
Автор(и) статті:
Ю.С. Мілованов, І.В. Гаврильченко, В.Я. Гайворонський, Г.В. Кузнецов, В.А. Скришевский
Вихідні данні статті:
Укр. фіз. жури. 2012. Т. 57, №5, с. 546-551
Назва журналу:
Український фізичний журнал
Рік публікації:
Volume:
Issue:
Ключові слова:
Гетероструктура, наночастинка
Ключове слово:
гетероструктура
Ключове слово:
наночастинка
Досліджено інжекційні механізми перенос носіїв заряду в гетеро структурах Ti—TiO2(n-р)Sі. Розглянуто вплив структури пористого шару TiO2 і типу кремнієвої підкладки на електричні характеристики структур. Перенос носіїв заряду відбувається за умов існування компенсуючого поляризаційного заряду на поверхні ТіО2 наночастинок. Встановлено кореляції між типом адсорбованих молекул і умовами проходження струму. У структурах Ті—ТіО2-рSi зміна співвідношення інжектованих електронів та дірок може приводити до ефекту негативної провідності.
Назва підрозділу:
Кафедра нанофізики конденсованих середовищ