Effective atomic charges of canonical 2'-deoxyribonucleotides and their conformational dependences

Мова статті: 
Англійська
Автор(и) статті: 
Nikolaienko, T.Yu., Bulavin, L.A., & Hovorun, D.M.
Вихідні данні статті: 
Ukrainian Journal of Physics 57 (10), 1024–1029 2012
Назва журналу: 
Ukrainian Journal of Physics
Рік публікації: 
2012
Volume: 
57
Issue: 
10
Ключові слова: 
-
Ключове слово: 
-
Назва підрозділу: 
Кафедра молекулярної біології, біотехнології та біофізики
ІНСТИТУТ ВИСОКИХ ТЕХНОЛОГІЙ Матеріали дозволено використовувати на умовах GNU FDL без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike
Дизайн: Інститут високих технологій
Ivan Ivanov