Публікації викладачів ІВТ : Всі роки : American Journal of Physics

Рікіконка для сортування Назва статті | Журнал | Автори
2003 An exact solution of the Lippmann-Schwinger equation in one dimension
American Journal of Physics, Volume: 71 Issue: 1 Pages: 64-71 DOI: 10.1119/1.1509423 Published: JAN 2003
T. R. Yang, M. M. Dvoynenko, A. V. Goncharenko, and V. Z. Lozovski
ІНСТИТУТ ВИСОКИХ ТЕХНОЛОГІЙ Матеріали дозволено використовувати на умовах GNU FDL без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike
Дизайн: Інститут високих технологій
Ivan Ivanov