Олімпіада-2021

Запрошуємо на дні відкритих дверей

Також пропонуємо відвідати відкриті лекції від наших викладачів із живим спілкуванням, орієнтовний план за посиланням або у календарі Інституту, час та покликання на лекцію будуть додано пізніше і анонсовано додатково на сайті, чаті в телеграм, календарі.

Інститут високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочинає дистанційний тур Олімпіади 2021 року. За правилами в Олімпіаді можуть брати участь учні випускних класів усіх загальноосвiтнiх навчальних закладів України або всі бажаючі, що мають повну загальну середню освіту. Олімпіада проходитиме в два тури. Перший – дистанційний тур, другий – очний тур. У завдання першого (дистанційного) туру входять наступні задачі:

 

Перелік задач дистанційного туру олімпіади 2021 року (можна виконувати окремі блоки у будь-якій комбінації)

 

Всі учасники дистанційного туру олімпіади повинні не пізніше 15 березня 2021 року надіслати поштою розв’язки задач (записані в зошиті, а не на окремих аркушах паперу), а також поштовий конверт із маркою та своєю зворотною адресою, або занести особисто в деканат ІВТ, або відповідно оформленні відскановані розв’язки та анкету учасника надіслати на електронну адресу Інституту високих технологій (isvoiteshenko@knu.ua).

 

«Анкета учасника» (додається) наклеюється на обкладинку кожного зошита. Запрошення для участі в очному турі будуть завчасно вислані поштою (або електронною поштою). До очного туру будуть запрошені учасники, що отримали 75% від максимального балу хоча б одного блоку (хімія, фізика чи біологія).

 

 

ЗОШИТИ ІЗ РОЗВ’ЯЗКАМИ ЗАДАЧ НАДСИЛАЙТЕ ЗА АДРЕСОЮ:

 

ЗОШИТИ ІЗ РОЗВ’ЯЗКАМИ ЗАДАЧ ЗАНОСЬТЕ ОСОБИСТО ЗА АДРЕСОЮ:

 

Україна, 01601 МСП,

м. Київ, вул. Володимирська, 64, к.35,

Київський національний університет імені Тараса Шевченка,

Інститут високих технологій,

Оргкомітет Олімпіади КУ-2021.

м. Київ, просп. Академіка Глушкова, 4г, корпус  факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем, к.216

Контактні телефони:

+38-044-521-35-66 — деканат

+38-044-521-33-43 — заступник директора