Олімпіада-2020 (зовсім скоро буде тут)

 

Правила проведення.

З питаннями можна звернутись за наступними адресами:

електронна пошта – abit_iht@univ.kiev.ua

сторінка FB – www.facebook.com/iht.univ

чат – https://t.me/IHT_abit

тел.+38(044) 521-35-66 (деканат)

_________________________________________________________________________________

Інститут високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочинає дистанційний тур Олімпіади 2020 року. За правилами в Олімпіаді можуть брати участь учні випускних класів усіх загальноосвiтнiх навчальних закладів України або всі бажаючі, що мають повну загальну середню освіту. Олімпіада проходитиме в два тури. Перший – дистанційний тур, другий – очний тур.

Всі учасники дистанційного туру олімпіади повинні не пізніше 15 березня 2020 року надіслати поштою розв’язки задач (записані в зошиті, а не на окремих аркушах паперу), а також поштовий конверт із маркою та своєю зворотною адресою, або занести особисто в деканат ІВТ, або відповідно оформленні відскановані розв’язки та анкету учасника надіслати на електронну адресу Інституту високих технологій (abit_iht@univ.kiev.ua).

 

За результатами другого (очного туру) переможці (учасники, що отримали 90% від максимального балу і більше) будуть нагородженні додатковими балами до балу сертифіката ЗНО (але не більше 20 балів)* при вступі до Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

*загальний конкурсний бал не може перевищувати у сумі 200 балів.