Засідання кафедри

8-05-2018

Шановні колеги.

11.05.2018 о 14.15. В ауд. 205 кріогенного корпусу  відбудеться засідання кафедри молекулярної біотехнології та біоінформатики.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.Про надання рекомендації Вченій раді Інституту високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка про укладання контракту щодо обрання на посаду асистента кафедри молекулярної біотехнології та біоінформатики .

2.Про стан підготовки до захисту дипломних робіт бакалаврів та магістрів. Доповідають керівники та куратори груп студентів.

3. Про стан працевлаштування на наукову роботу студентів практикантів 2-го курсу. Доповідають керівники. та куратор групи студентів.

4. Різне.