Вчена рада 03.04.2013

29-03-2013

Порядок денний:

1. Про викладання гуманітарних та соціально-економічних дисциплін в інституті.(Заступник директора з навчальної роботи Ільченко В.В.)

2. Про профорієнтаційну роботу в інституті, про набір до магістратури, про сайт ІВТ (Голова профорієнтаційної комісії Іванов І.І.)

див. далі...

3. Про роботу органів студентського самоврядування (Голова профорієнтаційної комісії студентів)

4. Затвердження звітів докторантів. Рекомендації до вступу в аспірантуру та докторантуру.(Заступник директора з наукової роботи Комаров І.В.)

5. Звіт про практикуми в ІВТ (біологи) (Корнелюк О.І.)

6.Поточні справи

Час14.30

Дата:  3 квітня, середа 2013 року,

Місце: м.Київ, вул. Глушкова, 4 г , ауд. 38, корпус Радіофізичного факультету університету