Семінар-презентація “DAAD: можливості для науковців”

18-03-2017

Шановні науковці, дослідники, викладачі!

Запрошуємо на інформаційний семінар-презентаціію “DAAD: можливості для науковців” (Німецька служба академічних обмінів).

Мета: ознайомленні науковців університету з можливостями проведення досліджень та підвищення кваліфікації в Німеччині за програмою DAAD.

Спікер: керівник Інформаційного центру DAAD у Києві, доктор Гізела Ціммерманн.

Організатори заходу: Науково-дослідна частина Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Дата та час: 29 березня о 14:30,
Місце проведення: Головний навчальний корпус Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60), аудиторія 329.

Попередньо зареєструватися для участі в семінарі можна за посиланням: Форма реєстрації