Семінар ІВТ 12 грудня 2013 року

11-12-2013
Семінар Інституту високих технологій відбудеться в  ЧЕТВЕР, 12  грудня  2013 року, о 14:30, у приміщенні Інституту післядипломної освіти КНУ (м.Київ, вул. Васильківська 36), в аудиторії 111. Порядок денний:
1)  О.К.Колежук (ІВТ) "За межами класичних уявлень: хаос і порядок в низьковимірних магнетиках". В доповіді буде зроблений короткий огляд стану досліджень в галузі квантового магнетизму, з наголосом, зокрема, на роль нелінійних збуджень в утворенні станів з незвичайними типами впорядкування.
2) Лозовський В.З. Затвердження звіту про виконання бюджетних тем підрозділами інституту (тема Лозовського В.З.)
3) Поточні справи.