Допоможемо випускникам обрати майбутню професію

19-05-2015

На початку травня доктор біологічних наук, професор Давидовська Тамара Леонідівна завітала  до Східницької ЗОШ І – ІІІ ст. №2.

Тамара Леонідівна цікаво розповіла про Інститут високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка, завдання, які ставить молодий навчальний заклад перед собою і які планує розв'язувати разом із майбутніми студентами. Детально ознайомила з навчальним процесом, умовами проживання у гуртожитку, дозвіллям та майбутнім працевлаштуванням. Акцентувала увагу про унікальний, висококваліфікований викладацький склад однодумців. Також, було згадано про спільні дослідження із провідними університетами світу, Інститутами НАН України та приватними дослідницькими установами.
 Випускники школи із захопленням сприйняли ідею фундаментального міждисциплінарного підходу для підготовки науковців нового покоління та поринули у роздуми... Можливо, хтось – таки обере собі наш Інститут та втілить заповітні мрії разом з нами.

Колектив ІВТ щиро вдячний адміністрації та викладацькому складу Східницької ЗОШ І – ІІІ ст. за теплий прийом та можливість такої зустрічі.

Чекаємо на Вас!