4-05-2017

Інститут високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує школярів, батьків та друзів взяти участь у Дні відкритих дверей Інституту, який відбудеться 12 травня 2017 року, у п'ятницю за адресою: м. Київ, вул. Глушкова 4Г, корпус ФРЕКС. Їхати до станції метро «Виставковий центр».

Чекаємо на зустріч з Вами в ауд. 216 о 14-30.

Презентації від представників кафедр, знайомства із лабораторіями та демонстрація дослідів розпочнуться о 15-00.

Довідки за телефоном (044)521-35-66 (деканат ІВТ)

Ми у ВК

При зустрічі Ви матимете можливість поспілкуватися із нашими викладачами і отримати відповіді на питання, які Вас цікавлять.