Методичний семінар 27.04.2011

27-04-2011

Порядок денний:

1. Обговорення навчального плану поточного навчального року та пропозицій щодо його вдосконалення.Заступник директора з навчальної роботи.

2. Про організацію спеціалізації «високі технології» для 3-4 курсів радіофізичного факультету.Заступник директора з навчальної роботи.

3. Курси по вибору студентів, формування груп. Методист деканату Коваль Олена Миколаївна.

4. Підписання договорів про практику та організація практики студентів згідно навчального плану. Відповідальні за практику від кафедр.

5. Організація вступної кампанії на 2011/2012 навчальний рік.Директор Інституту.

6. Поточні справи.