Вчена рада 6.03.2013

6-03-2013

Порядок денний:

1. Про забезпеченість методичного процесу науково-методичною літературою. Нипорко О.Ю.

2. Затвердження звітів аспірантів інституту за перше півріччя навчального року. Затвердження додаткових програм кандидатських іспитів. Затвердження програм курсів лекцій для аспірантів. Заступник директора з наукової роботи Комаров І.В.

див. далі повний порядок денний

3. Про стан та перспективи розвитку міжнародних зв'язків в інституті. Зав. кафедрами.

4. Поточні справи

5. Про роботу метод.ради ІВТ Ільченко В.В., Грабчук Г.П.

6. Про заповнення штатного розкладу НДЧ та навч.наук.лабораторій. Зав. кафедрами.
7. Про сайт ІВТ (відповідальні від кафедр, план роботи відповідальних за сайт). Зав.каф., Іванов І.І., Сусь Б.Б.

В середу, 6 лютого 2013 року, у приміщенні Радіофізичного факультету університету (м.Київ, вул. Глушкова, 4 г ), в аудиторії 38 відбудеться засідання Вченої ради Інституту високих технологій.

Початок засідання о 14 год. 30 хв.