Вчена рада 5.12.2012

5-12-2012

1. Про підготовку кандидатів та докторів наук в інституті. Заступник директора з наукової роботи Комаров І.В.

2. Кадрові питання. Про надання рекомендації професору кафедри математики, теоретичної фізики та комп’ютерних технологій Колежуку Олексію Костянтиновичу щодо укладання контракту на посаду професора кафедри математики, теоретичної фізики та комп’ютерних технологій ІВТ на наступний термін Заступник директора з навчальної роботи Ільченко В.В.

3. Кадрові питання. Про надання рекомендації професору кафедри супрамолекулярної хімії та біохімії Шиванюку Олександру Миколаєвичу щодо укладання контракту на посаду професора кафедри супрамолекулярної хімії та біохімії ІВТ на наступний термін Заступник директора з навчальної роботи Ільченко В.В.

3. Штати. Завдання. Дисципліна Заступник директора з науково-педагогічної роботи Костенко В.І.