Вчена рада ІВТ 3.10.2012

3-10-2012

1.Затвердження керівників наукової роботи студентів. Про місця виконання самостійної та наукової роботи студентівЗаступник директора з наукової роботи Комаров І.В., Опилат В.Я.

2. Затвердження атестації аспірантів. Затвердження індивідуальних планів докторантів І року навчання. Завідуючі кафедрами

3.Затвердження плану роботи комісії з профорієнтаційної роботи на новий навчальний рік.Голова профорієнтаційної комісії.

4.Затвердження додаткових програм іспитів для аспірантів. Заступник директора з наукової роботи Комаров

5.Про створення спільної лабораторії з компанією «НаноМедТех» Заступник директора з науково-педагогічної роботи Костенко В.І.

6.Про постановку в інституті серії віртуальних лабораторних робіт з моделювання складних процесів. Лисоченко С.В.,Сусь Б.Б.

7.Поточні справи