Про переведення навчання з аудиторних форм на використання технологій дистанційного навчання

Розклад може змінюватися. За уточненою інформацією звертайтеся до деканату або слідкуйте за змінами на сайті.

Розклад занять: Аспірантура

Розклад занять: Бакалаврат

Розклад занять: Магістратура

Перелік курсів і посилань для дистанційного навчання

На виконання наказів №514-32 від 04.08.2020 і №517-32 від 05.08.2020 та беручи до уваги рекомендації МОЗ щодо організації протиепідимічних заходів в закладах вищої освіти в період карантину в зв’язку з поширенням COVID 19 (№42 від 30.07.2020), Інститут високих технологій просить затвердити наступний порядок організації навчального процесу в Інституті:

1. Розпочати навчальні заняття для студентів 1-го курсу бакалавріату і 1-го курсу магістратури 17.09.2020р., для студентів 2-4 курсів бакалавріату та 2-го курсу магістратури – 01.09.2020 р.
  2. Начальну практику з Ботаніки та Зоології для другого курсу бакалавріату освітньої програми «Біологія (Високі технології)» , котра була перенесена з червня місяця 2020року на серпень-вересень 2020 року згідно Наказу ректора 289-32 від 29.04.20 провести з 01.09.2020р. по 01.10.2020р.
  3. Навчання на 1-му курсі бакалаврату організувати за змішаною схемою:

Освітні програми «Біологія (Високі технології)», «Хімія (Високі технології)», «Нанофізика та комп’ютерні технології», «Електроніка»: лекційні та семінарські заняття впродовж першого місяця навчання проводити офлайн, в аудиторіях для того, щоб дати змогу студентам познайомитись з викладачами та з університетом в цілому; з 17.10.2020 лекційні та семінарські заняття проводити в дистанційній формі по понеділках та середах. Практичні та лабораторні заняття проводити в аудиторіях у вівторок, четвер та п’ятницю в групах, чисельність яких не перевищує 15 студентів.

1. Навчання на 2-му курсі бакалавріату організувати за змішаною схемою:

Освітні програми «Біологія (Високі технології)», «Хімія (Високі технології)», «Нанофізика та комп’ютерні технології»: лекційні та семінарські заняття проводити дистанційно по вівторках та четвергах. Практичні та лабораторні заняття проводити в аудиторіях в понеділок, середу та п’ятницю в групах, чисельність яких не перевищує 15 студентів.

1. Навчання на 3-му курсі бакалавріату організувати за змішаною схемою:

Освітні програми Освітні програми «Біологія (Високі технології)», «Хімія (Високі технології)», «Нанофізика та наносенсорика» та «Фізика нанорозмірних та низьковимірних систем» лекційні та семінарські заняття проводити дистанційно по вівторках та п’ятницях. Практичні та лабораторні заняття проводити в аудиторіях в понеділок, середу та четвер в групах, чисельність яких не перевищує 15 студентів.

1. Навчання на 4-му курсі бакалавріату організувати за змішаною схемою:

Освітні програми «Біологія (Високі технології)», «Хімія (Високі технології)», «Нанофізика та наносенсорика» та «Фізика нанорозмірних та низьковимірних систем» лекційні заняття проводити дистанційно в понеділок та четвер. Практичні та лабораторні заняття проводити в аудиторіях у вівторок, середу і п’ятницю в групах, чисельність яких не перевищує 15 студентів.

1. Навчання на 1-му курсі магістратури організувати за змішаною схемою:

Освітні програми «Біоінформатика і структурна біологія», «Високі технології (Хемоінформатика)», «Високі технології (Хімія та наноматеріали)», «Високі технології (Прикладна фізика та наноматеріали)» та «Високі технології (Біотехнологія)» лекційні та семінарські заняття проводити дистанційно в середу та четвер. Практичні, лабораторні і семінарські заняття проводити аудиторно в понеділок, вівторок та четвер в групах, чисельність яких не перевищує 15 студентів.

1. Навчання на 2-му курсі магістратури організувати за змішаною схемою:

Освітні програми , «Високі технології (Хемоінформатика)», «Високі технології (Хімія та наноматеріали)», «Високі технології (Прикладна фізика та наноматеріали)» та «Високі технології (Біотехнологія)» лекційні заняття проводити дистанційно у вівторок та середу. Практичні, семінарські та лабораторні заняття проводити в аудиторіях в понеділок, четвер та п’ятницю  в групах, чисельність яких не перевищує 15 студентів.