Комп’ютерне моделювання просторової структури і динаміки тирозил-тРНК синтетази M. tuberculosis

Тема дипломної роботи, що пропонується:
Науковий керівник(и):
Корнелюк Олександр Іванович
Кафедра/НДЧ:
Кафедра молекулярної біології, біотехнології та біофізики
Статус теми:
Активна

Тирозил-тРНК-синтетаза M. tuberculosis (MtTyrRS) є перспективною мішенню для пошуку і розробки ефективних інгібіторів, нетоксичних для людини – протитипів нових лікарських препаратів проти туберкульозу. Комп’ютерне моделювання просторової структури і динаміки MtTyrRS  дозволить створити базу даних 3D-структур білка-мішені  для проведення високопродуктивного віртуального скринінга і пошуку нових інгібіторів. Віртуальний  скринінг буде проведений з використанням комп’ютерних грід-технологій  та інфраструктури віртуальної лабораторії MolDynGrid.