Застосування комп’ютерних Грід-технологій для моделювання молекулярної динаміки білків

Тема дипломної роботи, що пропонується:
Науковий керівник(и):
Корнелюк Олександр Іванович
Кафедра/НДЧ:
Кафедра молекулярної біології, біотехнології та біофізики
Статус теми:
Активна

Грід-технології є новітнім напрямком комп’ютерних технологій, який інтенсивно застосовується в різних галузях сучасної науки, в тому числі в молекулярній біології. Створена віртуальна лабораторія MolDynGrid (http://moldyngrid.org) як складова частина української академічної грід-інфраструктури для проведення моделювання структури білків та розрахунків молекулярної динаміки. Планується проведення в грід-середовищі розрахунків повільної динаміки білків та білково-нуклеїнових комплексів в інтервалі 100 нс-1 мкс з метою вивчення молекулярних механізмів їх функціонування.