Дослідження органічних напівпровідників світловипромінювальних структур на їх основі Науковий керівники

Тема дипломної роботи, що пропонується:
Науковий керівник(и):
Шкавро Анатолій Григорович
Кафедра/НДЧ:
Кафедра нанофізики конденсованих середовищ
Статус теми:
Активна

Основною метою цієї роботи є розробка та дослідження світловипромінювальних структур на основі органічних напівпровідників (OLED). Базова структура: Скло-ITO-органічний напівпровідник-метал. В якості плівки органічного напівпровідника використовуються як традиційні матеріали, наприклад PPV так і електропровідні полімери доповані органічними барвниками. Для покращення емісійних властивостей ITO в структурі використовується додатковий шар «органічного металу». Органічні матеріали надаються інститутами НАН України. Виготовлення зразків та дослідження оптичних, електрофізичних та фотоелектричних властивості плівок та структур проводяться як на базі Інституту високих технологій, так і в інститутах НАН.