Вивчення просторової структури та конформаційної рухливості цитокіна ЕМАР ІІ методами мультивимірної ЯМР-спектроскопії

Тема дипломної роботи, що пропонується:
Науковий керівник(и):
Корнелюк Олександр Іванович
Кафедра/НДЧ:
Кафедра молекулярної біології, біотехнології та біофізики
Статус теми:
Активна

ЕМАР ІІ - ендотеліальний та моноцит-активуючий поліпептид ІІ -  новий цитокін, який викликає ефект апоптозу,  функціонує як інгібітор ангіогенезу при розвитку судинної системи пухлин та приводить до інгібування пухлинного росту. Проводиться вперше визначення просторової структури цитокіна ЕМАР ІІ  в розчині методами мультивимірної ЯМР-спектроскопії  в рамках спільного проекту з Інститутом біохімії і біофізики Польскої академії наук (м.Варшава). ЯМР-дослідження проводяться на ЯМР-спектрометрах Varian на частотах 700 та 800 МГц. Для обробки експериментальних  даних і визначення структури білка використовуються ресурси віртуальної грід-лабораторії e-NMR  (www.enmr.eu)