Новини за всі роки : всі роки

22-05-2018

Запрошуємо викладачів, науковців та студентів на семінар Інституту високих технологій 24 травня (четвер) о 14.15 в ауд. 37.

Title: Micro-nano-structuring of surfaces, color and material appearance .

Доповідач:  Prof. Nathalie Destouches, University of Lyon, University of Saint-Etienne
21-05-2018

Наш студент Швед Вадим (2 курс, «хімія») був обраний головою Студентської ради гуртожитку №12.

Наші вітання та побажання гідних досягнень!

#цепочесно

18-05-2018

Наша знана шахістка Юлія Осьмак, студентка 3 року навчання, у складі команди Київського національного університету імені Тараса Шевченка впевнено здобула 1-ше місце на Чемпіонаті міста Києва з шахів серед збірних команд закладів вищої освіти.

Вітаємо! Радіємо! Так тримати!

12-05-2018

У вівторок, 15 травня, в 10-35, в ауд. 604 механіко-математичного факультету відбудеться відкрита лекція професора Ільченка Володимира Васильовича з курсу «Основи високих технологій» для студентів 4 курсу Інституту високих технологій ОР «Бакалавр».

Тема лекції: "Запам’ятовуючі пристрої в мікро- та наноелектронних приладах. Прилади з зарядовим зв’язком".

10-05-2018

Наша талановита Іринка Кандибка, студентка 4-го курсу спеціальності «прикладна фізика», стала переможницею дванадцятого Конкурсу-2017/18 Стипендіальної програми «Завтра.UA». Приємно усвідомлювати, що майбутнє української нації в надійних руках!

#цевагомо

8-05-2018

Інститут високих технологій запрошує майбутніх вступників до бакалаврату і магістратури на день відкритих дверей у п'ятницю, 11 травня, з 14:00 до 16:00 у деканаті Інституту (к. 216, просп. Глушкова 4-г). На зустрічі Ви матимете можливість поспілкуватися із нашими викладачами і отримати відповіді на питання, які Вас цікавлять.

2-05-2018

Наша розумниця Гусак Тетяна, студентка 2-го курсу ІВТ, стала призеркою (ІІ місце) Всеукраїнської студентської олімпіади за галуззю знань 091 Біологія зі спеціальності Біологія.

Щиро вітаємо та чекаємо наступних перемог!

#Цекруто!

19-04-2018

Шановні колеги!

23.04.18 о 8:40 в ауд. 27 механіко-математичного факультету відбудеться відкрита лекція асистента кафедри нанофізики конденсованих середовищ Русінчук Н.М. "Комп'ютерне моделювання хвильових процесів".

Запрошуються всі бажаючі!

18-04-2018

Шановні колеги!

Завтра, у четвер 19 квітня, о 14:00 в малому залі (3-й поверх Інституту молекулярної біологіїі генетика НАН України) відбудеться семінар:

"Застосування  секвенаторів  наступного покоління для задач геноміки і молекулярної онкогенетики"
Доповідач Флоріан Гредлер
Компанія "Ілюміна" (ФРН)

18-04-2018

Шановні колеги!

24.04.18 о 8:40 в ауд. 602 механіко-математичного факультету відбудеться відкрита лекція д.б.н., професора кафедри супрамолекулярної хімії Толстанової Г.М. "Транспортування речовин через мембрани та біологічне сигналювання".