Новини за Грудень, 2017 : всі роки

13-08-2018

Колектив Інституту високих технологій запрошує Вас на урочисте вручення студентських квитків, яке відбудеться 1 вересня о 12.00 в актовій залі, економічного факультету (вул. Васильківська, 90А).

Запрошуються всі бажаючі!

13-08-2018

Запрошуються всі бажаючі!

28-07-2018

Відомі результати додаткових вступних іспитів до магістратури Інституту високих технологій! Знизу у додатках прикладені результати. Ті вступники, хто успішно склав іспит, допускається до здачі наступних іспитів з обраного напрямку.

28-07-2018

27-07-2018

Шановні абітурієнти!

Відомий список вступників до магістратури ІВТ, яким зарахований єдиний іспит з іноземної мови автоматично за сертифікатом. Файл зі списком прикріплено у додатку.

27-07-2018

Шановні абітурієнти!

13-06-2018

13 червня 2018р. відбулося засідання кафедри теоретичних основ високих технологій, на якому зокрема був заслуханий і схвалений звіт проф. В.З.Лозовського про роботу кафедри за 2011-2018рр. (див. прикріплений файл).

13-06-2018

8-06-2018

Наша невгомонна Валентина Перетятько нагороджена Грамотою за активну участь у громадській діяльності та сумлінну роботу в органах студентського самоврядування Університету.

Валюша, ми раді та горді за тебе!

#цепочесно

8-06-2018

Валюша, ми раді та горді за тебе!

#цепочесно