Новини за Листопад, 2017 : всі роки

13-08-2018

Колектив Інституту високих технологій запрошує Вас на урочисте вручення студентських квитків, яке відбудеться 1 вересня о 12.00 в актовій залі, економічного факультету (вул. Васильківська, 90А).

Запрошуються всі бажаючі!

28-07-2018

Відомі результати додаткових вступних іспитів до магістратури Інституту високих технологій! Знизу у додатках прикладені результати. Ті вступники, хто успішно склав іспит, допускається до здачі наступних іспитів з обраного напрямку.

27-07-2018

Шановні абітурієнти!

Відомий список вступників до магістратури ІВТ, яким зарахований єдиний іспит з іноземної мови автоматично за сертифікатом. Файл зі списком прикріплено у додатку.

13-06-2018

13 червня 2018р. відбулося засідання кафедри теоретичних основ високих технологій, на якому зокрема був заслуханий і схвалений звіт проф. В.З.Лозовського про роботу кафедри за 2011-2018рр. (див. прикріплений файл).

8-06-2018

Наша невгомонна Валентина Перетятько нагороджена Грамотою за активну участь у громадській діяльності та сумлінну роботу в органах студентського самоврядування Університету.

Валюша, ми раді та горді за тебе!

#цепочесно

22-05-2018

Запрошуємо викладачів, науковців та студентів на семінар Інституту високих технологій 24 травня (четвер) о 14.15 в ауд. 37.

Title: Micro-nano-structuring of surfaces, color and material appearance .

Доповідач:  Prof. Nathalie Destouches, University of Lyon, University of Saint-Etienne
21-05-2018

Наш студент Швед Вадим (2 курс, «хімія») був обраний головою Студентської ради гуртожитку №12.

Наші вітання та побажання гідних досягнень!

#цепочесно

18-05-2018

Наша знана шахістка Юлія Осьмак, студентка 3 року навчання, у складі команди Київського національного університету імені Тараса Шевченка впевнено здобула 1-ше місце на Чемпіонаті міста Києва з шахів серед збірних команд закладів вищої освіти.

Вітаємо! Радіємо! Так тримати!

12-05-2018

У вівторок, 15 травня, в 10-35, в ауд. 604 механіко-математичного факультету відбудеться відкрита лекція професора Ільченка Володимира Васильовича з курсу «Основи високих технологій» для студентів 4 курсу Інституту високих технологій ОР «Бакалавр».

Тема лекції: "Запам’ятовуючі пристрої в мікро- та наноелектронних приладах. Прилади з зарядовим зв’язком".

Запрошуються всі бажаючі.

10-05-2018

Наша талановита Іринка Кандибка, студентка 4-го курсу спеціальності «прикладна фізика», стала переможницею дванадцятого Конкурсу-2017/18 Стипендіальної програми «Завтра.UA». Приємно усвідомлювати, що майбутнє української нації в надійних руках!

#цевагомо