Новини за Травень, 2017 : всі роки

20-11-2017

Інститут високих технологій запрошує на семінар-зустріч з представником департаменту міжнародних відносин, Ecole Centrale de Lyon - Damien Afonso та координатором проекту Еразмус+ - Dr. Anton Kornienko. На зустрічі будуть обговоренні питання подвійного дипломування та стажування для студентів КНУ імені Тараса Шевченка та Ecole Centrale de Lyon.

23-10-2017

Сьогодні стартував семінар для вчителів/викладачів фізики, що проводиться за підтримки ЮНЕСКО на базі Інституту високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

19-10-2017
Шановні колеги, запрошуємо вас на семінар ІВТ, який відбудеться о 14:30 в середу, 25 жовтня 2017р.в ауд. 46  ФРЕКС. Тема: "Mechanically controlled insertion and folding of single transmembrane proteins".

28-09-2017

Завідуючий кафедрою супрамолекулярної хімії, доктор хімічних наук, професор Ігор Володимирович Комаров провів практичне заняття з демонстраціями роботи у інертній атмосфері  (принцип роботи із вакумно-аргонною лінією) для студентів 1 курсу Інституту.

Долучайтесь!