Новини за Січень, 2017 : всі роки

20-11-2017

Інститут високих технологій запрошує на семінар-зустріч з представником департаменту міжнародних відносин, Ecole Centrale de Lyon - Damien Afonso та координатором проекту Еразмус+ - Dr. Anton Kornienko. На зустрічі будуть обговоренні питання подвійного дипломування та стажування для студентів КНУ імені Тараса Шевченка та Ecole Centrale de Lyon.

23-10-2017

Сьогодні стартував семінар для вчителів/викладачів фізики, що проводиться за підтримки ЮНЕСКО на базі Інституту високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

23-10-2017