Новини за всі роки : всі роки

18-09-2018

До уваги усіх бажаючих вдосконалити свої chemical skills!

13-09-2018

12 вересня 2018 року в навчально-спортивному комплексі КНУ відбулося спортивне свято з нагоди Дня Університету та Дня фізичної культури і спорту України.

Суворе професійне журі після підрахунків і перевірки результатів розподілило призові місця так:

• І місце вибороли спортсмени Інституту високих технологій;
  • ІІ місце дісталося вихованцям Українського фізико-математичного ліцею КНУ;
  • ІІІ місце здобули студенти фізичного факультету Університету.
7-09-2018

29 вересня 2018 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка вдруге поспіль відбудеться грандіозна освітня подія – Загальноуніверситетський день відкритих дверей КНУ EXPO-2018.

13-08-2018

Колектив Інституту високих технологій запрошує Вас на урочисте вручення студентських квитків, яке відбудеться 1 вересня о 12.00 в актовій залі, економічного факультету (вул. Васильківська, 90А).

Запрошуються всі бажаючі!

28-07-2018

Відомі результати додаткових вступних іспитів до магістратури Інституту високих технологій! Знизу у додатках прикладені результати. Ті вступники, хто успішно склав іспит, допускається до здачі наступних іспитів з обраного напрямку.

27-07-2018

Шановні абітурієнти!

Відомий список вступників до магістратури ІВТ, яким зарахований єдиний іспит з іноземної мови автоматично за сертифікатом. Файл зі списком прикріплено у додатку.

13-06-2018

13 червня 2018р. відбулося засідання кафедри теоретичних основ високих технологій, на якому зокрема був заслуханий і схвалений звіт проф. В.З.Лозовського про роботу кафедри за 2011-2018рр. (див. прикріплений файл).

8-06-2018

Наша невгомонна Валентина Перетятько нагороджена Грамотою за активну участь у громадській діяльності та сумлінну роботу в органах студентського самоврядування Університету.

Валюша, ми раді та горді за тебе!

#цепочесно

22-05-2018

Запрошуємо викладачів, науковців та студентів на семінар Інституту високих технологій 24 травня (четвер) о 14.15 в ауд. 37.

Title: Micro-nano-structuring of surfaces, color and material appearance .

Доповідач:  Prof. Nathalie Destouches, University of Lyon, University of Saint-Etienne
21-05-2018

Наш студент Швед Вадим (2 курс, «хімія») був обраний головою Студентської ради гуртожитку №12.

Наші вітання та побажання гідних досягнень!

#цепочесно