Новини за всі роки : Студентські новини

18-01-2017

19 СІЧНЯ 2017 р. о 14.00 в ауд. 314 (головного навчального корпусу) відбудеться погодження проекту Правил призначення академічних стипендій аспірантам, докторантам, які навчаються у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за денною формою навчання (з відривом від виробництва)

17-09-2014
Виявляється, в ІВТ існувала студентська газета. Бажаючим переглянути номери-дивитися в додатку.
17-06-2014

У рамках угоди про співробітництво між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка і #Констанцським університетом (Німеччина) з робочим візитом прибуває уповноважений по співпраці від Констанцського університету, професор ботаніки Петер Крот з метою відбору претендентів на стипендії для семестрового навчання та місячної роботи у бібліотеці Констанцського університету.
26-11-2013
22 листопада відбулася звітно-виборча конференція студентського профкому ІВТ.
Головою профкому ІВТ було обрано Прокопчук Вікторію Михайлівну
2-04-2013

Студентка Інституту високих технологій Махновець К. А., студенти Радіофізичного факультету Бондаренко А. В., Борейко М. Г., Даник А. Ю., Демкович І. І., Третяков Д. Д. беруть участь в Міжнародному студентському турнірі фізиків в м. Лозанна, Швейцарія (2-5 квітня)

21-12-2011

В рамках співпраці вчених Інституту високих технологій (ІВТ) КНУ імені Тараса Шевченка і Інституту фізичної хімії імені Л. В. Писаржевського (ІФХ) студенти ІВТ мають можливість проводити наукові дослідження використовуючи  сучасне обладання в провідних науково-дослідних інститутах України

24-11-2011

Команда Київського Національного Університету ім Т. Шевченка здобула перше місце в II Міжнародному студентському турнірі природничих наук, що проходив 17-21 листопада у Санкт-Петербурзі, Росія. Щиро вітаємо з перемогою всю команду і особливо студентку 1 курсу магістратури ІВТ Олену Бахмачук, що брала участь в цих змаганнях.