Новини за всі роки : Методичний семінар

29-03-2013

Порядок денний:

1. Про викладання гуманітарних та соціально-економічних дисциплін в інституті.(Заступник директора з навчальної роботи Ільченко В.В.)

2. Про профорієнтаційну роботу в інституті, про набір до магістратури, про сайт ІВТ (Голова профорієнтаційної комісії Іванов І.І.)

3. Про роботу органів студентського самоврядування (Голова профорієнтаційної комісії студентів)

4. Затвердження звітів докторантів. Рекомендації до вступу в аспірантуру та докторантуру.(Заступник директора з наукової роботи Комаров І.В.)

5. Звіт про практикуми в ІВТ (біологи) (Корнелюк О.І.)

6.Поточні справи

Час: 14.30

Дата:  3 квітня, середа 2013 року,

Місце: м.Київ, вул. Глушкова, 4 г , ауд. 38, корпус Радіофізичного факультету університету

WWW:http://iht.univ.kiev.ua

28-12-2012

Порядок денний:

1) доповідь Скришевського Валерія Антоновича про відкриття нової спеціалізації Curricula Development for New Specialization: Master of Engineering in Microsystems Design згідно виграно ранту за програмою Tempus

2) обговорення навчального плану спеціалізації "Високі технології в оствіті"

31-10-2012

Порядок денний: відкриття нової спеціалізації із заочною формою навчання "Високі технології в оствіті" перспективи, модель навчального плану.

Доповідають: Лисоченко С.В., Ільченко В.В., Сусь Б.В.

22-02-2012

Порядок денний:

1. Обговорення навчального плану для ОКР "бакалавр" Інституту високих технологій, доповідать завідувачі кафедр

2. Про вступ до магістратури у 2012 році, доповідає Скришевський В.А., завідувачі кафедрами

3. Про акредитацію за ОКР "магістр", доповідають Ільченко В.В., Грабчук Г.П.

27-04-2011

Порядок денний:

1. Обговорення навчального плану поточного навчального року та пропозицій щодо його вдосконалення.Заступник директора з навчальної роботи.

2. Про організацію спеціалізації «високі технології» для 3-4 курсів радіофізичного факультету.Заступник директора з навчальної роботи.

3. Курси по вибору студентів, формування груп. Методист деканату Коваль Олена Миколаївна.

4. Підписання договорів про практику та організація практики студентів згідно навчального плану. Відповідальні за практику від кафедр.

23-02-2011

Запрошуємо Вас на методичний семінар Інституту високих технологій Київського національного університету ім. Т. Шевченка, що відбудеться в середу, 23 лютого 2011 року, о 14:30, у приміщенні Радіофізичного факультету університету (м.Київ, вул. Глушкова 2, корпус 5 ), в аудиторії 38.

8-02-2011

1. Початок другого семестру у студентів, готовність до навчально процесу.
  2. Підготовка до набору у магістратуру.
4-02-2011

Профорієнтаційна робота в ІВТ

Доповідач: Іванов І. І.

20-10-2010

1. Про організаційну роботу з приводу створення спеціальності "магістр

природничих наук та високих технологій"

29-09-2010

Порядок денний:

1. Доповідь: "Методика створення електронних підручників"

Доповідач: доктор фіз.-мат. наук, професор Жарких Юрій Серафімович.