Аспірантура і докторантура

ІВТ забезпечує підготовку спеціалістів найвищої кваліфікації для отримання наукового ступеня кандидата і доктора наук.

Спеціальності, за якими проводиться набір в аспірантуру:

 

Аспірантура і докторантура ІВТ

.

В Інституті високих технологій функціонує аспірантура з відривом (очна) і без відриву від виробництва. В ній здійснюється підготовка спеціалістів вищої кваліфікації в області природничих наук. Тривалість навчання в аспірантурі ІВТ — 4 роки з відривом від виробництва і 5 років без відриву від виробництва. Щорічно в аспірантуру ІВТ вступають 10-12 осіб. Зараз в ІВТ навчається 30 аспірантів. Прийом в аспірантуру здійснюється один раз на рік — восени, в першій половині жовтня. Вступники складають іспити зі спеціальності, філософії та іноземної мови в обсязі навчальних програм для вищих навчальних закладів IV рівня акредитації. Навчання в аспірантурі починається взимку, 1 грудня. Аспірантам і докторантам надається стипендія і гуртожиток.

Спеціальності, за якими проводиться набір в аспірантуру:

ІВТ забезпечує підготовку спеціалістів вищої кваліфікації через докторантуру (термін навчання 4 роки).

Аспіранти і докторанти мають можливість навчатись у спільних із закордонними університетами аспірантурах і докторантурах.

Вручення посвідчень аспіранта і свідоцтв про закінчення аспірантури

ІНСТИТУТ ВИСОКИХ ТЕХНОЛОГІЙ Матеріали дозволено використовувати на умовах GNU FDL без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike
Дизайн: Інститут високих технологій
Ivan Ivanov