Навчальний процес в ІВТ: Бакалаврат

БАКАЛАВРАТ

Навчання в бакалавраті ІВТ триває 4 роки. Студенти після вступу  до Інституту навчаються згідно вибраної ними базової спеціальності, а також отримують замість вузької спеціалізації фундаментальні міждисциплінарні знання.

Студенти, що навчаються за базовими напрямками “фізика” і “прикладна фізика”, додатково поглиблено вивчають хімічні і біологічні  науки; студенти, які навчаються за базовим напрямком “хімія”, — фізико-математичні та біологічні науки; студенти, що навчаються за  базовим напрямком “біологія”, — фізико-математичні та хімічні науки. Нормативні базові курси викладаються згідно відповідних програм  фізичного,  хімічного факультетів, факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем і ННЦ “Інститут біології”. Міждисциплінарні курси читаються викладачами ІВТ. Курси, присвячені комп’ютерним технологіям, є в навчальних планах для студентів усіх напрямів з першого року навчання.