Автор(и):
Солдаткін Олександр Олексійович; Марченко Світлана Володимирівна; Величко Тарас Павлович; Солдаткін Олексій Петрович
Публікація:
Патент на корисну модель № 86777 10.01.2014, бюл. № 1
Рік:
Країна:
UKR
Підрозділ:
Кафедра молекулярної біології, біотехнології та біофізики
Кондуктометричний біосенсор на основі рекомбінантної уреази для визначення концентрації сечовини у водних розчинах складається з двох пар золотих гребінчастих електродів, на першу пару з яких нанесена робоча мембрана на основі рекомбінантної уреази, селективної до сечовини, на другу пару електродів нанесена референтна мембрана. Біосенсор призначений для підключення до експериментальної установки для кондуктометричних вимірювань.
ПереглядДолученняРозмір
86777.pdf300.75 КБ