Кондуктометричний біосенсор для визначення афлатоксинів у водних розчинах

Автор(и):
О.О.Солдаткін, О.С.Бурдак, Л.В.Шкотова, Т.А.Сергеєва, С.В.Дзядевич, О.П.Солдаткін
Публікація:
Патент України на корисну модель № 75156.- Подано: 20.04.2012.- Опубліковано: 26.11.2012.- бюл. № 22.
Рік:
Країна:
UKR
Підрозділ:
Кафедра молекулярної біології, біотехнології та біофізики
Кондуктометричний біосенсор для визначення концентрації афлатоксинів у водних розчинах містить дві пари кондуктометричних електродів, на одну з яких нанесена робоча ферментна мембрана, на другу нанесена референтна мембрана. Вказаний біосенсор виконаний з можливістю підключення до кондуктометричної установки. Робоча мембрана містить ацетилхолінестеразу чутливу до афлатоксинів.

A conductometric bio-sensor for the determination of concentration of aflatoxins in water solutions comprises two pairs of conductometric electrodes to one of which working ferment membrane is applied, to the other one reference membrane is applied. The bio-sensor is arranged so as to be connected to conductometric unit. Working membrane comprises acetylcholinesterase sensitive to aflatoxins.

Кондуктометрический биосенсор для определения концентрации афлатоксинов в водных растворах содержит две пары кондуктометрических электродов, на одну из которых нанесена рабочая ферментная мембрана, на другую нанесена референтная мембрана. Названный биосенсор выполнен с возможностью подключения к кондуктометрической установке. Рабочая мембрана содержит ацетилхолинэстеразу, чувствительную к афлатоксинам.
ПереглядДолученняРозмір
75156 .pdf487.79 КБ