Автор(и):
О.Є.Дудченко, В.М.Пєшкова, С.В.Дзядевич, О.П.Солдаткін
Публікація:
Патент України на корисну модель № 75190.- Подано: 27.04.2012.- Опубліковано: 26.11.2012.- бюл. № 22.
Рік:
Країна:
UKR
Підрозділ:
Кафедра молекулярної біології, біотехнології та біофізики
Кондуктометрична біосенсорна система для визначення концентрації фруктози у розчині належить до біотехнології та харчової промисловості і може бути використана, зокрема, для визначення концентрації фруктози в біотехнологічних зразках та харчових продуктах.

A conductometric bio-sensor system for the determination of concentration of fructose in solution relates to bio-technology and food industry and can be used in particular for determination of concentration of fructose in bio-technological samples and food products.

Кондуктометрическая биосенсорная система для определения концентрации фруктозы в растворе относится к биотехнологии и пищевой промышленности и может быть использована, в частности, для определения концентрации фруктозы в биотехнологических образцах и пищевых продуктах.
ПереглядДолученняРозмір
75190.pdf250.86 КБ