Ферментний біосенсор для визначення концентрацій L-карнітину

Автор(и):
Назаренко Олена Анатоліївна; Марченко Світлана Володимирівна; Архипова Валентина Миколаївна; Солдаткін Олексій Петрович; Павлюченко Олексій Сергійович; Кукла Олександр Леонідович
Публікація:
Патент на корисну модель № 56857 25.01.2011, бюл. № 2
Рік:
Країна:
UKR
Підрозділ:
Кафедра молекулярної біології, біотехнології та біофізики
Ферментний біосенсор для визначення концентрації L-карнітину містить перетворювач на основі двох ідентичних напівпровідникових рН-чутливих польових транзисторів, на один з яких нанесено робочу мембрану на основі ферменту бутирилхолінестераза, що є чутливою до L-карнітину, на другий нанесено референтну мембрану з сироватковим альбуміном бика, вказаний біосенсор розташований у вимірювальній кюветі для досліджуваного розчину, де встановлений також електрод порівняння, виходи обох рН-чутливих польових транзисторів призначені для підключення до відповідних входів приладу для вимірювання сигналів потенціометричних датчиків на основі іон-селективних польових транзисторів, а виходи цього приладу призначені для підключення до відповідних входів комп'ютера.

Ferment bio-sensor for determination of concentration of L-carnitin has transformer on basis of two identical semiconductor pH-sensitive field transistors to one of which working membrane is applied, on basis of ferment butyryl-cholinesterase, this is sensitive to L-carnitin, to second one reference membrane is applied, with serum bull albumin, the bio-sensor is placed in measuring cuvette for solution under investigation, there comparison electrode is installed as well, outputs of both pH-sensitive field transistors are intended for connection to respective inputs of device for measurement of signals of potentiometric indicators on basis of ion-selective field transistors, and outputs of the device are intended for connection to respective inputs of the computer.
ПереглядДолученняРозмір
56857.pdf221.75 КБ