Двоє українців уперше поїдуть вчитися за програмою Google і NASA

Назва ЗМІ::
Українська правда
Дата публікації в ЗМІ:
7 Квітень, 2017 (All day)
2017

Українці Данило Баш та Євген Ерік отримають стипендію на 10-тижневу програму Global Solutions, яка проводиться під егідою Google, NASA та Університету Сингулярності в кампусі дослідницького центру Еймса у Каліфорнії.

За час існування програми в ній не брав участі жоден українець, а цьогоріч їх буде відразу двоє.

Данило Баш – студент Інституту високих технологій Київського національного університету ім. Шевченко, бакалавр хімії природних сполук.

Він переміг з ідеєю добувати рідкісні високотехнологічні метали в океанських течіях, за допомогою технології селективних сорбентів.

Її також можна застосувати для боротьби з окисленням океанів та очищенням води від СО2.