Захист дисертаційної роботи Броварець О. О. ""ФІЗИКО-ХІМІЧНА ПРИРОДА СПОНТАННИХ ТА ІНДУКОВАНИХ МУТАГЕНАМИ ТРАНЗИЦІЙ І ТРАНСВЕРСІЙ""

15-02-2011

В ауд. 500 фізичного факультету на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 26.001.08 Київського національного унiвеpситету iменi Тараса Шевченка вiдбудеться прилюдний захист дисертації

БРОВАРЕЦЬ Ольги Олександрівни

"ФІЗИКО-ХІМІЧНА ПРИРОДА СПОНТАННИХ ТА ІНДУКОВАНИХ МУТАГЕНАМИ ТРАНЗИЦІЙ І ТРАНСВЕРСІЙ",

представленої на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук за спеціальністю 03.00.02 – біофізика (фізико-математичні науки).

Роботу виконано на кафедрі молекулярної біології, біотехнології та біофізики Інституту високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка та у лабораторії обчислювальної структурної біології відділу молекулярної та квантової біофізики Інституту молекулярної біології і генетики НАН України.

Наукові керівники: член-кореспондент НАН України, доктор біологічних наук, професор ГОВОРУН Дмитро Миколайович, Інститут високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

доктор хімічних наук, старший науковий співробітник ГОРБ Леонід Григорович, Інститут молекулярної біології і генетики НАН України, м. Київ.

Офіційні опоненти: член-кореспондент НАН України, доктор фізико-математичних наук, професор Суходуб Леонід Федорович, Інститут прикладної фізики НАН України, м. Суми;

доктор фізико-математичних наук, професор Харкянен Валерій Миколайович, Інститут фізики НАН України, м. Київ.

З дисертацією можна ознайомитися в науковій бiблiотецi Київського національного університету iменi Тараса Шевченка (01033, м. Київ, вул. Володимирська, 58).