ІІІ Міжнародна науково-практична конференція "Нанотехнології та наноматеріали NANO 2015"

Дата проведення:
Wednesday, 26 Серпень, 2015 - Saturday, 29 Серпень, 2015
Інститут фізики НАН України
Львівський національний університет ім. Івана Франка, Україна
Туринський Університет, Італія
Університет П'єра і Марії Кюрі - Париж 6, Франція
Місто:
Львів

Міжнародна науково-практична конференція «Нанотехнології та наноматеріали» проводиться у четверте. Цей широкомасштабний захід з кожним роком стає більш потужним. Перший раз Міжнародна науково-практична конференція була проведена у 2012 році у форматі Міжнародної літньої школи для молодих вчених «Нанотехнології: від фундаментальних досліджень до прикладних застосувань». У 2013 та 2014 р.р. Міжнародна науково-практична конференція «Нанотехнології та наноматеріали» проводилась разом з Міжнародною літньою школою для молодих вчених: у перші 4 дні працювала літня школа, у наступні 4 - міжнародна конференція. У 2013 р. у Міжнародній літній школі та Міжнародній конференції взяли участь більше 300, а у 2014 р. більше 450 науковців із близько 20 країн світу, таких як: Польща, Італія, Естонія, Франція, Австрія, Німеччина, Греція, Туреччина, США, Румунія, Молдова, Чехія, Тайвань, Литва, Єгипет, Іран, Індія, Алжир, Індонезія та ін. Українські учасники були представлені фактично з усіх регіонів України.

Запрошуємо всіх бажаючих науковців, що працюють в області нанотехнологій та наноматеріалів, а також у сферах, що знаходяться на стику наукових напрямків.

Конференція об’єднає провідних науковців та дослідників України та світу.

Работа конференції буде сфокусована на останніх передових досягненнях в нанонауці та нанотехнологіях та стимулюватиме плідні наукові дискусії між науковцями та дослідниками з різних дисциплін та країн.

Під час проведення конференції будуть прочитані усні доповіді на пленарних та секційних засіданнях, а також відбудеться представлення та огляд стендових доповідей.

Тематичні напрямки конференції є наступними:

• Мікроскопія нанооб’єктів
  • Нанокомпозити та наноматеріали
  • Наноструктуровані поверхні
  • Нанооптика та нанофотоніка
  • Наноплазмоніка та підсилена коливальна спектроскопія
  • Нанобіотехнології та нанохімтехнології

Одним з напрямків Міжнародної науково-практичної конференції "Нанотехнології та наноматеріали" є ознайомлення з можливостями участі у програмі ЄС "Horizon 2020"

Конференцію проводять Інститут фізики НАН України та партнери:

• Львівський національний університет ім. Івана Франка, Україна
  • Тартуський Університет, Естонія
  • Туринський Університет, Італія
  • Університет П'єра і Марії Кюрі - Париж 6, Франція
  • Компанія Europien Profiles A.E., Греція

Офіційна мова школи - англійська.

Організаційний внесок: ВІДСУТНІЙ.

Конференція буде проводитись у конференц-залі Львівського національного університету ім. Івана Франка і складатися з трьох частин: зранку – пленарне засідання, після обіду – тематична сесія, увечері – огляд стендових доповідей.

Планується публікація тез доповідей та матеріалів конференції.

Кращі доповіді конференції будуть рекомендовані до друку у виданнях: Springer book "Nanotechnologies and nanomaterials" та International journal "Nanoscale Research Letters".

Кожен, хто бажає взяти участь в роботі конференції, повинен зареєструватися в режимі онлайн в розділі сайту "Регістрація" до 15 квітня 2015 р., підготувати тези ((вимоги можно знайти в розділі "Подача тез") і надіслати їх організаційному комітету до 31 травня 2015 р. за адресою conference.nano@gmail.com

Тези доповідей повинні бути написані англійською мовою і не перевищувати однієї сторінки включно із рисунками, таблицями, фотографіями, переліком літератури.

Тези та матеріали конференції будуть опубліковані до початку її роботи.

Тези доповіді кожного учасника будуть включені в книгу тез конференції за умови вчасного подання та правильного їх оформлення, а також оплати внеску за публікацію у розмірі 390 грн. до 20 липня 2015 р.