Міжнародний семінар "Biomolecules and synthetic nanostructures in cells and model systems: experimental and theoretical studies"

Дата проведення:
Friday, 15 Листопад, 2013 - Monday, 18 Листопад, 2013
Alexander von Humboldt Foundation
Enamine
Інститут високих технологій КНУ
Організатор(и):
Leibniz-Institut für Molekulare Pharmakologie (Berlin, Germany)
Місто:
Киїів, готель "Русь", вул . Госпітальна, 4, конференц-зал С
Шановні колеги, шановні студенти!
Запрошую вас на семінар "Biomolecules and synthetic nanostructures in cells and model systems: experimental and theoretical studies", який відбудеться 15-18 листопада цього року в готелі "Русь" (вул. Госпітальна, 4), конференц-зал С. Біля реєстрації будуть мої колеги, які допоможуть зорієнтуватися. Сподіваюся, доповіді вам сподобаються - див. програму в Додатку. Додаткова інформація є на сайті.

Шановні студенти - будь-ласка, повідомте мені, чи будете ви на семінарі і коли. Інформація потрібна мені для підготовки конференц-залу. Повідомте також своїм друзям, кому цікаво - напишіть і приходьте. Заняття пропускати не треба :-)
Всім найкращого,
Ігор Комаров