Назва конференції:
5-та Міжнародна науково-технічна конференція "Сенсорна електроніка та мікросистемні технології" СЕМСТ-5
Назва конференції (тільки ім'я):
Номер конференції:
Країна:
Місто:
Одеса
Сторінки:
Кількість сторінок:
Вихідні данні тез:
"Оптимізація характеристик сенсорних структур на основі планарного кремнієвого p-n переходу " О. В. Козинець, С. В. Литвиненко, В. А. Скришевський. // Збірник тез доповідей 5-та Міжнародна науково-технічна конференція""Сенсорна електроніка та мікросистемні технології"" СЕМСТ-5, Украъна Одеса 4-8 червня 2012 року c.79"
Рік:
Дата проведення:
4-8 червня 2012 року
Автор(и):
О. В. Козинець, С. В. Литвиненко, В. А. Скришевський.
Формат:
Доповідь на секції