Призери

Всеукраїнської олімпіади

Київського національного університету імені Тараса Шевченка

з біології

для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти

2018 рік

 

 

ПІП учасника

Клас

Назва

навчального закладу

1.           

Кир’яченко

Євгенія

Сергіївна

11

Гімназія міжнародних відносин з поглибленим вивченням англійської мови № 323

м. Київ

2.           

Курпа

Ольга

Іллівна

11

Чернівецький ліцей № 3 медичного профілю

3.           

Соломаха

Анастасія

Ігорівна

11

Авіакосмічний ліцей НАУ ім. Сікорського

м. Київ

4.           

Степанюк

Ірина

Русланівна

11

Ліцей “Голосіївський” № 241

м. Київ

5.           

Шматков

Максим

Валерійович

11

Бориспільський навчально-виховний комплекс “Гімназія “Перспектива”- загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” імені Володимира Мономаха, Бориспільської міської ради Київської області

 Голова журі

олімпіади з біології                                                                                               О.В. Сокур





Переможці очного туру Всеукраїнської олімпіади з хімії

Київського національного університету імені Тараса Шевченка

22 квітня 2018 року

 

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Назва

навчального закладу

1.     

Барун Павло Олександрович

Шосткинський НВК: спеціалізована школа І-ІІ ст.-ліцей

м. Шостка

Сумська обл.

2.     

Крохмалюк Євген Володимирович

Богородчанська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

с.м.т. Богородчани

Богородчанський р-н

Івано-Франківська обл.

3.     

Савіцький Данило Андрійович

ЗОШ І-ІІІ ст. № 233

м. Київ

4.     

Бєлавіна Анастасія Олексіївна

Фізико-математична гімназія № 17

м. Вінниця

5.     

Карпенко Дмитро Євгенович

Корюківська ЗОШ І-ІІІ № 1

м. Корюківка

Корюківський р-н

Чернігівська обл.

6.     

Максюк Матвій Тарасович

КЗ Школа-інтернат ІІ-ІІІ ст. “Рівненський обласний ліцей”

м. Рівне

7.     

Ясман Павло Вікторович

Українська гімназія № 1

м. Івано-Франківськ

8.     

Бойко Юлія Володимирівна

НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-гуманітарно-естетичний колегіум № 29

м. Вінниця

9.     

Самотой Альона Олегівна

Херсонська спеціалізована школа

І-ІІІ ст. № 30

м. Херсон

10.  

Бик Ірина Петрівна

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Городище

Луцький р-н                       

Волинська обл.

11.  

Кедич Софія Анатоліївна

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст.

м. Городище         

Луцький р-н

Волинська обл.

12.  

Кухар Владислав Ігорович

Рівненський природничо-математичний ліцей “Елітар”

м. Рівне

13.  

Крейман Данило Сергійович

Фастівський НВК “Ліцей інформаційних технологій”

м. Фастів

Київська обл.

14.  

Луцюк Тетяна Миколаївна

Володимир-Волинська гімназія

ім. О. Цинкаловського

м. Володимир-Волинський

Волинська обл.

15.  

Сагун Катерина Дмитрівна

Херсонська ЗОШ І-ІІІ ст. № 55

м. Херсон

16.  

Агішев Дмитро Максимович

Гімназія “Міленіум” № 318

м. Київ

17.  

Бассараб Злата Ігорівна

Черкаська ЗОШ № 19

м. Черкаси

18.  

Биков Максим Сергійович

КПНЛ №145

м. Київ

19.  

Войтенко Маргарита Сергіївна

Середня ЗОШ І-ІІІ ст. № 232

м. Київ

20.  

Каріно Тимур Юсефович

Спеціалізована школа № 291

м. Київ

21.  

Кудрявцев Валерій Олександрович

Первомайська гімназія

м. Первомайськ

Миколаївська обл.

22.  

Лебідь Дмитро Сергійович

Києво-Печерський ліцей № 171 “Лідер”

м. Київ

23.  

Маршутка Анастасія Ярославівна

Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. № 13

ім. Андрія Юркевича

м. Тернопіль

24.  

Язловецький Дмитро Ярославович

Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

м. Гребінка

Полтавська обл.

Голова комісії

д.х.н., професор                                                                           І.В. Комаров




Список переможців Всеукраїнської олімпіади з фізики Київського національного університету імені Тараса Шевченка

 

ПІБ

Навчальний заклад

1

Аверков Антон Олександрович

м. Київ, гімназія 323

2

Баханов Іван Олексійович

УФМЛ КНУ

3

Берестовий Максим Олександрович

Київська обл.,  Боярський НВК

4

Бовтрюк Ілля Андрійович

м. Київ Ліцей №171 «Лідер»

5

Гриценяк Олександра Олександрівна

м. Дніпро  КЗО «Українсько-Американський ліцей»

6

Грохольський Владислав Олександрович

УФМЛ КНУ

7

Дейкало Артем Юрійович

м. Чернігів

Чернігівський обласний педагогічний ліцей

8

Дімітрієва Поліна Олегівна

м. Київ ЗОШ №36

9

Думік Андрій Олексійович

м. Київ, ліцей № 142

10

Єрмоленко Роман Григорович

м. Чернігів

Чернігівський обласний педагогічний ліцей

11

Зайченко Юрій Віталійович

м. Київ, ЗОШ №206

12

Кобзар Олександр Васильович

Хмельницька обл., м. Кам’янець- Подільський, НВК № 3,

13

Конюченко Даніїл Володимирович

Маріупольський міський ліцей, м.Маріуполь

14

Корж Дмитро Олексійович

м. Чернігів, Ліцей №15

15

Корж Катерина Олексіївна

м. Чернігів, Ліцей №15

16

Мізерний Микола Анатолійович

Житомирська обл., смт Корнин КПК ПВФП

17

Найденко Андрій Олегович

м.Київ,   Русанівський ліцей

18

Овцинов Ілля Аркадійович

м. Київ Гімназія №136

19

Пащенко Дмитро Вікторович

Київська обл., м. Буча, НВК № 4.

20

Рогоза Валерія Олексіївна

м. Чернігів, ліцей №15 10 клас

21

Романько Ярослав Сергійович

м. Шостка, ліцей

22

Рудніцька Юлія Вікторівна

Ліцей №25, м. Житомир

23

Семенець Олександр Олександрович

м. Чернігів, Ліцей №15

24

Стоян Олександр Олегович

м. Київ, ліцей №227

25

Тесля Роман Русланович

Черкаська спец.школа І-ІІІ ст.. №18, м.Черкаси

26

Тичина Анастасія Сергіївна

Ліцей №25, м. Житомир

27

Ткаленко Владислав Геннадійович

Миколаївський муніципальний колегіум, м. Миколаїв

28

Федотов Андрій Андрійович

м. Київ

Русанівський ліцей

29

Фісуненко Артем Андрійович

КПНЛ 145

30

Цимбалюк Роман Сергійович

Гімназія «Києво-Могилянський колегіум»

31

Шарий Єгор Олексійович

Київ, ЗОШ №149

32

Ющенко Олександр Олександрович

УФМЛ КНУ

33

Яковенко Ігор Сергійович

КПНЛ №145







Список учасників Олімпіади 2018 року Інституту високих технологій, що допущені до очного туру по відповідній предметній галузі
з фізики з хімії з біології

1. Аверков Антон Олександрович

2. Коломієць  Уляна Дмитрівна

3. Конюченко Даніїл Володимирович

4. Кривицький Віктор Віталійович

5. Лебідь Дмитро Сергійович

6. Мартиненко Дмитро Андрійович

7. Рудніцька Юлія Вікторівна

8. Смельницький Єгор Сергійович

9. Тесля Роман Русланович

10. Тичина Анастасія Сергіївна

11. Ткаленко Владислав Геннадійович

12. Яцина Роман Ігорович

1. Карпенко Дмитро Євгенович

2. Лебідь Дмитро Сергійович

3. Савіцький Данило Андрійович

4. Устименко Євген Олександрович

1. Алєксєєва Діана Олегівна

2. Горбаток Катерина Павлівна

3. Гурський Леонід Анатолійович

4. Кривенко Іванна Олександрівна

5. Лебідь Дмитро Сергійович

6. Псарьова Аліна Сергіївна

7. Смельницький Єгор Сергійович

8. Шмалєєва Віра Юріївна

9. Шматков Максим Валерійович

 

 

Очний тур буде проведено:

з фізики – 22 квітня 2018 р. об 11:00, м. Київ, проспект акад. Глушкова, 4, корпус факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем

з хімії – 22 квітня 2018 р. об 11:00, м. Київ, вул. Льва Толстого, 12, хімічний факультет, велика хімічна аудиторія

з біології – 29 квітня 2018 р. об 12:00, м. Київ, проспект акад. Глушкова, 2, корпус ННЦ «Інститут біології та медицини»

Учасники очного туру олімпіади повинні мати із собою:

  • паспорт (або учнівський квиток та свідоцтво про народження – для тих, кому не виповнилось 16 років),
  • чистий зошит, ручку.
  • поштовий конверт із маркою та зворотною адресою.
  • запрошення.

Переможці та призери очного туру олімпіади отримують додаткові бали до результату ЗНО (до 20 балів з профільного предмету) при вступі на відповідну спеціальність ІВТ!

З питаннями можна звернутись за наступними адресами:

електронна пошта – abit_iht@univ.kiev.ua

сторінка FB – www.facebook.com/iht.univ

 оперативний чат – https://t.me/joinchat/Fm1Wxgtrt59RZBJuYJGGxg

тел.+38(044) 521-35-66 (деканат)