Запрошуємо учнів старших класів на зустрічі з електронікою

28.01.2020

Запрошуємо учнів старших класів на зустрічі з електронікою, перша з яких відбудеться 5 березня о 15:00 в ауд. 209 корпусу факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем (пр. Глушкова, 4-Г).

Реєструйтесь за посиланням https://forms.gle/xktqkt1Zca3mETuC8, отримуйте підтвердження та дізнавайтесь відповіді на всі запитання.

А для тих, хто не в курсі, нагадуємо, що цього року ми відкриваємо нову освітню програму:
📌Електроніка (високі технології),
в рамках якої ми пропонуємо абітурієнтам
☑️ вивчити фізичні основи сучасної електроніки,
☑️ навчитись проектувати, виготовляти та впроваджувати у виробництво електронні прилади,
☑️ опанувати програмування логічних інтегральних схем, які є переднім краєм цифрової електроніки,
☑️ а також розібратись з тим, яке електронне обладнання потребує сучасна міждисциплінарна наука.

Електроніка чекає на тебе! Приходь – буде корисно, цікаво та незабутньо!

Вступай до нас – і #ВсеБудеІВТ

Запрошуємо учнів старших класів на зустрічі з електронікою